Glasvezel meetapparatuur - Loss testapparatuur

Optical Loss testen of dempingsmetingen kunnen op veel verschillene manieren uitgevoerd worden. Livingston heeft een brede range aan instrumenten beschikbaar voor het uitvoeren van deze metingen. Power Meter, Light Sources (licht bronnen) en attenuators, Livingston verhuurt al deze instrumenten van de bekende A-merken zoals: JDSU, Exfo en Anritsu. Zoekt u een bepaald instrument maar vindt u het niet in dit overzicht neemt u dan gerust contact met ons op, wij zoeken graag voor u het passende instrument.

Viavi (JDSU) OMK-36P

OMK-36P Loss Test Set 850/1300/1310/1550

Viavi (JDSU) OLP-57

FTTx Optical Power Meter 1310/1490nm

Viavi (JDSU) OLS-36

SmartPocket´┐Ż Optical Light Source

Exfo FOT-932-12-VFT

Optical Automated Test Set 1310/1550nm

Exfo FLS-300-23BL

Laser Source 1310/1550nm

Viavi (JDSU) OMK-35P

OMK-35P Optical Loss Test Set 1310/1550

Viavi (JDSU) OLP-55/26

High Power +26dBm Optical Power Meter

Viavi (JDSU) OLA-55M

OLA-55 Singlemode Variable Attenuator PC

Viavi (JDSU) OLS-55/01

Laser Source 1310/1550nm

Vesala MFL12

Multi-Fiber Visible Light Source

Viavi (JDSU) OLA-15.

Optical Attenuator 1310/1550nm

EXFO PPM-353C

PON Optical Power Meter 1310/1490nm

Hulp nodig?

Laat ons u helpen, om het product met uw wensen en specificaties te vinden.Vertel ons wat u nodig heeft. »