Glasvezel meetapparatuur - OTDR's

Livingston heeft een groot assortiment aan OTDR's in de verhuur. OTDR's voor een korte afstand maar met een erg hoge resolutie maar ook OTDR's waarmee zee-kabels van meer dan 250km mee gemeten kunnen worden. 2, 3 of 4 verschillende golflengen, multi-mode, single-mode, waterabsorptie piek? Livingston verhuurd voor elke applicatie het juiste instrument. Livingston heeft OTDR's in de verhuur van de bekende A-merken zoals: JDSU, Exfo, Yokogawa, Anritsu, Noyes en Fluke. Zoekt u een bepaald instrument maar vindt u het niet in dit overzicht neemt u dan gerust contact met ons op, wij zoeken graag voor u het passende instrument.

EXFO MaxTester-710

Last-mile SM OTDR 1310/1550 29/28dB

nieuw!

EXFO MaxTester-720B

SM 1310/1550nm 36/34 dB OTDR

nieuw!

Exfo MaxTester-730

Singlemode OTDR 1310/1550 nm, 37/35dB

Viavi (JDSU) E4146QUAD

MM/SM 850/1300/1310/1550nm OTDR Module

Viavi (JDSU) E8126LR

OTDR Module 1310/1550nm 43/41dB FC/PC

Viavi (JDSU) 4126LA

1310/1550nm LA OTDR Module

Exfo FTB-720

SM OTDR, 1310/1550 nm, 36/34 dB

YOKOGAWA AQ7275-33

OTDR FiberXplorer 1310/1550nm 40/38dB

YOKOGAWA AQ1200A

AQ1200A OTDR Singlemode 1310/1550nm

Viavi (JDSU) E4136MA

E4136MA 1310/1550/1625nm OTDR SC/PC

Fluke Networks OF-500

Optifiber Certifying OTDR Multimode 850/1310nm

EXFO AXS-110

Micro-OTDR for LAN/WAN Networks

Hulp nodig?

Laat ons u helpen, om het product met uw wensen en specificaties te vinden.Vertel ons wat u nodig heeft. »